Módní policie

31. ledna 2017 v 22:06 |  Hry na "zabití" času
Prostor: lepší místnost
Potřeby: žádné

I když tato hra zní spíše jen pro holky, není tomu tak. Tuto hru bych doporučila spíše pro kolektiv, který se už dobře zná.Dětem řekneme, aby se všichni navzájem pořádně prohlédli. Potom vybereme dobrovolníka a ten jde někam stranou, aby na zbytek dětí neviděl. Skupinka se zatím domluví a přehodí si oblečení (papuče, tričko, gumička ve vlasech, brýle,….), počet změn je závislí od velikosti skupinky, věku dětí (cca 6 členů 2 změny). Potom zavoláme zpět dobrovolníka a ten hádá, jaké změny byly provedeny. Za každou uhádnutou změnu získává bod. Po té můžeme znovu vybrat dobrovolníka a hru zopakovat. Kdo získá nejvíce bodů, vyhrál.

Tip. Pokud máme hodně dětí, můžeme je rozdělit na 2 skupinky. Každá skupinka si vybere dobrovolníka, který bude hádat změny u soupeře. Dobrovolník získá body a po té je na řadě s hádáním druhá skupinka. Po několika kolech sečteme body a určíme vítěze.

Pozor: Vysvětlete dětem, že obležení si můžou vyměnit, ale nemusí. Některé děti, obzvláště dívky, by mohli mít s některými kusy oblečení problém.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama